Vizyonumuz; Yurdumuz insanın daha uzun ve sağlıklı yaşaması,
Hijyen kavramının Türk milleti tarafından benimsenmesi
Misyonumuz;
Gıda ve tıp sektörleri ile yaşam alanlarımız başta olmak üzere çevreye duyarlı hijyen kimyasallarının yaygınlığının arttırılması,
Doğru ürün ve doğru sistem konularında müşterilerimize her zaman teknik destek vermeye devam etmek


Atomes kimyasal ve biyoteknolojik hijyen çözümleriyle dünya lideridir. Biyoteknoloji ürünü biyobozunur, çevre dostu yeşil kimyasallar konusunda muadilsizdir.

1999 yılında bir grup bilim insanı tarafından Kanada da kurulmasından beri “yenilikçi çözümler” üretmek için çabalamaktadır. Çevreyle dost çözümler üreterek yaşam alanlarındaki hijyen kalitesini sürekli geliştirmek suretiyle insanoğluna daha uzun bir yaşam sağlamayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Dünya’nın dört bir tarafında 100’ün üstünde bayilikleri olan Atomes başlıca 6 alanda hizmet vermektedir:
 1. Sağlık Sektörü
 2. Gıda ve İçecek Sanayi
 3. Su ve Atık Su Arıtım
 4. Tarım
 5. Kâğıt Endüstrisi
 6. Petrol

Atomes yeşil kimyasalları desteklemekte; Biyobozunur, çevreyle dost, toksin ve korozif olmayan, direkt temas edilmesinde sakınca bulunmayan çözümler üretmektedir. Kendi Ar-Ge laboratuarının dışında birçok araştırma grubuyla da çalışmalarını sürdürmektedir. Bunlardan başlıcaları:
 • Concordia University
 • Natural Science & Engineering Council of Canada
 • Canadian Institute of Scientific Research
 • Quebec Industrial Research Center

Atomes ürünleri çok yönlüdür. Yüksek konsantrasyonu, çok yönlü etken madde içeriği ve muadilsiz formülasyonu sayesinde aynı ürünü farklı uygulamalarda kullanabilirsiniz. Ürünler öncelikli olarak Kanada ve ABD’de de bulunan yetkili kuruluşlar tarafından (Health of Canada, Agriculture Canada, Canadian Food Inspection Agency, FDA, CE…) test edilmiş ve onaylanmıştır.

Belirlenen teknik standartların ve uygulama performanslarının bir adım daha üstüne çıkabilmek için ürünlerin tasarımdan üretimine satışına ve satış sonrası hizmetlerine kadar ki tüm süreçler mevcut yasal prosedürler ve misyonun getirdiği sorumluluklar ekseninde çok sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.
Email: info@atomesturkey.com Telefon:+90 216 546 0735 Copyright © 2012 - 2017